خدمات و سرویسهای ارائه شده در یک نگاه

مطالب آموزشی

مطالب آموزشی با توجه نیازهای هنرجویان طبقه بندی شده است.بخشی از مطلب آموزشی به صورت رایگان و بخشی دیگر به صورت فروشی با قیمت بسیار مناسب عرضه شده است

ترجمه

در این وب سایت خدمات ترجمه متون به زبانهای مختلف انجام میشود. شما می توانید سفارش ترجمه خود را با توجه به تعرفه های موجود ثبت کنید.

دوره های آموزشی

دوره های آموزشی مختلفی توسط اساتید مجرب ارائه میشود. برای آشنای بیشتر با دوره ها میتوانید به بخش دوره ها و آشنایی با اساتید میتوانید به بخش اساتید در وب سایت مراجعه کنید.

اتاق مکالمه

این بخش از دو قسمت مکالمه های روزمره و تالار گفتگو تشکیل شده است. در بخش مکالمه های روزمره ، مکالمات مختلفی همراه با فایل صوتی آن به صورت رایگان ارائه شده است. در بخش تالار گفتگو هم می توانید در سطوح مختلف گفتگو کنید.

آزمون

در این قسمت آزمون های مختلفی طراحی شده است. با عضویت در وب سایت و شرکت در این آزمونها می توانید امتیاز کسب کنید. با بالابردن امتیاز خود میتوانید در قرعه کشی شرکت کنید و از جوایزه ارزنده ای بهره مند شوید.

مطالب روزمره

آخرین مطالب روزمره در زمینه آموزش یادگیری زبان های مختلف دنیا در این بخش موجود می باشد.

اساتید

در این وب سایت آموزشی اساتید مجربی در زمینه آموزش زبانهای رایج دنیا فعالیت میکنند. شما می توانید رزومه کاری این اساتید را بخش اساتید مشاهده نمایید.

قرعه کشی

با عضویت در این وب سایت ، شرکت در آزمون ها و خرید کتب آموزشی از این وب سایت می توانید در قرعه کشی شرکت کنید. برای اطلاعات بیشر به بخش قرعه کشی مراجعه کنید.

مطالب آموزشی رایگان

لیست کامل

Modals

Modals

مشاهده

808 مشاهده

مطالب آموزشی فروشی

لیست کامل

p

p

افزودن به سبد خرید

106 مشاهده

اساتید

لیست کامل

مهندس پويا ميلادي

دکتر ابوالفضل دراني نژاد

نرجس جمشيدفرد

ساسان شجاعي

آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی کتاب آموزش زبان انگلیسی دوره های آموزش زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی با رقص آموزش زبان انگلیسی آشنا آموزش حروف و کلمات انگلیسی آموزش زبان گرجی نصرت آموزش زبان انگلیسی با شعر و موزیک شاد آموزش موزیکال زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر آموزش زبان انگلیسی مکالمه نصرت تصویری در منزل آنلاین

آموزش زبان - آموزش زبان آنلاین - آموزش زبان از طریق اسکایپ - کتاب های زبان