راهنمای سایت

جهت رفاه حال کاربران گرامی و همچنین سهولت استفاده از سایت تمامی راهنمایی های لازم جهت استفاده از منو ها و زیر منو ها به شرح زیر میباشد.

با کلیک کردن بر روی منوی دوره ها در نوار اصلی شما قادر به مشاهده تمامی دوره های آموزشی که توسط آکادمی تخصصی زبان پویا ارائه میشود میباشید. توجه داشته باشید که تمامی دوره ها به دو صورت حضوری و مجازی برگزار میشود.

با کلیک کردن بر روی منوی مشاوره در نوار اصلی شما قادر به مشاهده تمامی مباحث مشاوره ای میباشید که با بررسی موضوع مورد نظر و تماس با کارشناسان تیم آکادمی تخصصی زبان پویا میتوانید به راحتی به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابید.

با کلیک کردن بر روی منوی رفع اشکال در نوار اصلی شما قادر به مشاهده تمامی اطلاعات مورد نیازجهت برقراری ارتباط با تیم آکادمی تخصصی زبان پویا  جهت رفع اشکال درسی میباشید.

با کلیک کردن بر روی منوی درباره ما در نوار اصلی یک زیر منو برای شما باز خواهد شد که شامل زیر منوی درباره ما - زیر منوی اساتید - زیر منوی ارتباط با ما - زیر منوی قوانین و مقررات - زیر منوی راهنمای سایت و زیر منوی تعرفه ها میباشید. با کلیک کردن بروی زیر منوی درباره ما شما قادر به مشاهده توضیحات و اطلاعتی درباره آکادمی تخصصی زبان پویا خواهید بود. با کلیک کردن بر روی زیر منوی اساتید شما قادر به مشاهده تمامی اطلاعات مرتبط با رزومه اساتید و بیشتر شناختن اساتید و کارشناسان آکادمی تخصصی زبان پویا میباشید. با کلیک کردن بر روی زیر منوی ارتباط با ما شما قادر به مشاهده تمامی راه های ارتباطی جهت ارتباط با تیم آکادمی تخصصی زبان پویا خواهید بود. با کلیک کردن بر روی زیر منوی قوانین و مقررات شما قادر به مشاهده تمامی قوانین و مقررات مرتبط با سایت خواهید بود . عمل به این قوانین به منزله حفظ حقوق کاربر - حفظ حقوق صاحب امتیاز سایت و ایجاد نظم و سهولت در انجام کار میباشد. با کلیک کردن بر روی زیر منوی راهنمای سایت شما قادر به مشاهده توضیحات مرتبط جهت استفاده راحت تر از منو- زیر منو و تمامی بخش های سایت آموزشی آکادمی تخصصی زبان پویا میباشید. با کلیک کردن بر روی زیر منوی اعرفه ها شما قادر به مشاهده تمامی تعرفه های محصولات آموزشی - شهریه های تمامی دوره های اموزشی و ... میباشید.